Reklama

Pożar w głównym gmachu Politechniki Wrocławskiej [ZOBACZ ZDJĘCIA]

05/12/2016 13:08

W poniedziałek, chwilę po godzinie 12:00 doszło do pożaru w głównym gmachu Politechniki Wrocławskiej. Na miejsce skierowanych zostało aż 6 zastępów straży pożarnej.

Około godziny 12:00 ogień pojawił się w jednej z piwnic budynku A-1. W pomieszczeniu prawdopodobnie znajdował się jeden z warsztatów. Z relacji świadków wynika, że dym dość szybko rozprzestrzenił się także na parter budynku. Pracownicy PWr podjęli decyzję o ewakuacji części studentów i pracowników przebywających w budynku .


O sprawie natychmiast zostali powiadomieni też strażacy. Na miejscu zjawiło się 6 zastępów straży pożarnej. - To liczba przewidziana procedurą, ze względu na bliskość uczelnianych laboratoriów – tłumaczył w rozmowie z tuWroclaw.com dyżurny PSP. W przyległym budynku przy Wybrzeżu Wyspiańskiego swoją siedzibę ma m.in. wydział chemiczny, gdzie przechowywane są butle z różnymi substancjami.

Reklama

Pracownikom politechniki ogień udało się ugasić jeszcze przed przyjazdem służb.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości