Reklama

Pozytywne nastroje w PiS-ie

21/11/2010 00:00

Choć nie ma jeszcze dokładnych wyników wyborów samorządowych nastroje w sztabie wyborczym PiSu są bardzo dobre. Dobry wynik Prawa i Sprawiedliwości w całym kraju to powód do zadowolenia i dumy dla członków partii.

- Dla nas te wybory były bardzo emocjonujące, ponieważ pierwszy raz od 8 lat PiS wystawił swojego kandydata na prezydenta. Wrocławianie stracili zaufanie do Rafała Dutkiewicza, my też jesteśmy rozczarowani jego władzą- mówił Dawid Jackiewicz, kandydat na prezydenta Wrocławia.


 


Kandydat PiS ma świadomość, że wyborów może nie wygrać. Mimo to uważa, ze było warto wziąć udział w kampanii. - Każdy głos przeciwko prezydentowi Dutkiewiczowi to czerwona kartka dla niego i jego prezydentury, a dla nas głos, że Wrocław już nie będzie taki sam - podkreślał Jackiewicz.

Reklama

 


- Dobry wyniki PiSu w tych wyborach to także sygnał, że setki, tysiące wrocławian potrzebują zmian, że chcą rozwiązywania zwykłych, codziennych problemów. Zdaniem kandydata PiS Wrocław się zmienił, a jego mieszkańcy zrozumieli, że mają wybór. Podczas wieczoru wyborczego partia obiecała, że pozostanie wierna swoim zasadom.


 


Dawid Jackiewicz skomentował także apel Rafał Dutkiewicza, w którym nawołuje kontrkandydatów do wspólnego budowania Wrocławia: - To fajne i chwytliwe hasło, szkoda tylko, że prezydent Wrocławia nie chciał, abyśmy rozmawiali o naszym mieście, kiedy było największe zainteresowanie wyborców, mediów- w czasie debat. Jednak jestem otwarty na budowanie przyszłości Wrocławia.


Agnieszka Nesterowicz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości