Reklama

Prowadził auto mimo zakazu. Przez wrocławską policję trafi na 3 lata za kraty?

03/12/2012 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali kierowcę z 10 – letnim sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Mężczyzna usłyszał już zarzut przestępstwa, które zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu we wtorek, kilka minut po północy, funkcjonariusze wrocławskiej drogówki zatrzymali przy ul. Kasprowicza, 35 – letniego kierowcę, podejrzanego o kierowanie samochodem pomimo orzeczonego sądownie zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych w ruchu lądowym.


– Zakaz obejmował 10 – letni okres liczony od października 2003 roku. Mężczyzna podczas kontroli nie miał przy sobie prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego ani polisy OC . Samochód został odholowany na parking strzeżony – informuje Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Zatrzymany usłyszał już zarzut. Za tego typu czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości