Nietypowa stłuczka miała miejsce w sobotnie popołudnie we Wrocławiu. Policyjny radiowóz uderzył w inne auto osobowe, a do kolizji doszło z winy policjantów.
Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Drobnera i Śrutowej. Policjanci wyjeżdżając z tej ostatniej, która jest w tym miejscu drogą podporządkowaną, wymusili pierwszeństwo na nadjeżdżającej maździe i doszło do zderzenia.
Na szczęście w kolizji nikt nie został poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci z drogówki, którzy ukarali swojego kolegę, kierującego radiowozem marki kia, mandatem za spowodowanie stłuczki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze