Reklama

Radiowóz wjechał w mazdę. Policjanci zostali... ukarani mandatem

20/04/2013 00:00

Nietypowa stłuczka miała miejsce w sobotnie popołudnie we Wrocławiu. Policyjny radiowóz uderzył w inne auto osobowe, a do kolizji doszło z winy policjantów.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Drobnera i Śrutowej. Policjanci wyjeżdżając z tej ostatniej, która jest w tym miejscu drogą podporządkowaną, wymusili pierwszeństwo na nadjeżdżającej maździe i doszło do zderzenia.


 


 

 


Na szczęście w kolizji nikt nie został poszkodowany. Na miejsce przyjechali policjanci z drogówki, którzy ukarali swojego kolegę, kierującego radiowozem marki kia, mandatem za spowodowanie stłuczki.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości