Rafał Czepil, radny Prawa i Sprawiedliwości, rozpoczął dziś roznoszenie po skrzynkach pocztowych na Starym Mieście, Przedmieściu Świdnickim, Gajowicach, Nadodrzu i Kleczkowie. podziękowań dla wszystkich, którzy na niego głosowali. A że nie wie dokładnie, kto oddał na niego głos, do skrzynek pocztowych wrzuci 20 tysięcy listów.
- Chciałem w ten sposób podziękować za zaufanie i obiecać, że go nie zawiodę. Do tej pory nikt tego nie robił w ten sposób, ale myślę, że zostanie to dobrze przyjęte – mówi Rafał Czepil (PiS), wrocławski radny miejski. - Nie wiem kto na mnie głosował, ale nie boję się, że moje podziękowania zostaną źle odebrane, jeśli trafią do wrocławianina, który wybrał innego przedstawiciela. Może w ten sposób uda mi się zachęcić do głosowania kogoś, kto do wyborów nie poszedł? – zastanawia się radny.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze