Wrocław to ważne miejsce w karierze Ralpha Kaminskiego. To właśnie tu, łącząc piosnkę "Witajcie w naszej bajce" z Akademii Pana Kleksa z utworem Agnieszki Osieckiej "Na zakrecie" trzy lata temu wygrał Przegląd Piosenki Aktorskiej. Może to dlatego właśnie Wrocław Ralph Kaminski wybrał jako pierwszy punkt swojej nowej trasy koncertowej.
"Bal u Rafała" - pierwszy koncert trasy promującej najnowszy album Ralpha Kaminskiego pod tym właśnie tytułem sprowadził w czwartek do wrocławskiego klubu A2 prawdziwe tłumy. Zobaczcie zdjęcia z tego koncertu!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze