Reklama

Rozklejali plakaty pod Arkadami. Złapali ich strażnicy i dali po 300 złotych mandatu

28/02/2013 00:00

Po 300 złotych będzie musiało zapłacić dwóch mężczyzn za nielegalne rozklejanie plakatów pod Arkadami przy ulicy Świdnickiej w centrum Wrocławia.

26 lutego o godzinie 22:55 na ul. Podwale patrol Straży Miejskiej Wrocławia podjął interwencję wobec 2 osób rozklejających plakaty na elewacji Arkad przy ul. Świdnickiej, co zauważył operator monitoringu.


– Obaj mężczyźni nie posiadali zgody zarządcy terenu na rozklejanie plakatów. W związku z popełnionym wykroczeniem z art. 63a § 1 kw na sprawców nałożono dwa mandaty na łączną kwotę 600 zł – informuje Sławomir Chełchowski, rzecznik SM Wrocławia.



jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości