Po 300 złotych będzie musiało zapłacić dwóch mężczyzn za nielegalne rozklejanie plakatów pod Arkadami przy ulicy Świdnickiej w centrum Wrocławia.
26 lutego o godzinie 22:55 na ul. Podwale patrol Straży Miejskiej Wrocławia podjął interwencję wobec 2 osób rozklejających plakaty na elewacji Arkad przy ul. Świdnickiej, co zauważył operator monitoringu.
– Obaj mężczyźni nie posiadali zgody zarządcy terenu na rozklejanie plakatów. W związku z popełnionym wykroczeniem z art. 63a § 1 kw na sprawców nałożono dwa mandaty na łączną kwotę 600 zł – informuje Sławomir Chełchowski, rzecznik SM Wrocławia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze