Reklama

Samochód osobowy wjechał pod tramwaj. Wypadek na Wielkiej Wyspie

20/05/2025 22:07

Wypadek na Wielkiej Wyspie. Na ul. Olszewskiego samochód osobowy wjechał pod tramwaj. Pasażerowie MPK musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 20 maja, późnym wieczorem. Na ulicy Olszewskiego, na wysokości Chełmońskiego, samochód osobowy zderzył się z tramwaje linii 1. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, ale pasażerowie MPK musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

W czasie działania służ kursowanie tramwajów linii 1, 2, 4 i 10 skrócono do pętli ZOO. Na trasie Wystawowa - Bartoszowice – Wystawowa uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/05/2025 22:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości