Wypadek na Wielkiej Wyspie. Na ul. Olszewskiego samochód osobowy wjechał pod tramwaj. Pasażerowie MPK musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 20 maja, późnym wieczorem. Na ulicy Olszewskiego, na wysokości Chełmońskiego, samochód osobowy zderzył się z tramwaje linii 1. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, ale pasażerowie MPK musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.
W czasie działania służ kursowanie tramwajów linii 1, 2, 4 i 10 skrócono do pętli ZOO. Na trasie Wystawowa - Bartoszowice – Wystawowa uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze