Już 27 maja we Wrocławiu po raz kolejny odbędzie się impreza dobrze znana wrocławianom - Samochodowy Rajd Uliczny. To gra miejska, w trakcie której uczestnicy we własnych przebranych samochodach poruszają się po całym mieście i wykonują przeróżne zadania.
W dniu finału, uczestnicy przemierzają ulice Wrocławia wykonując różnorodne zadania na specjalnie wyznaczonych stacjach. Do ich wykonania potrzebna będzie im logika, spryt, ale też poczucie humoru i kreatywność.
Samochodowy Rajd Uliczny to projekt organizowany przez samorząd Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, podczas którego drużyny przebierają nie tylko siebie, ale też swoje samochody. -W poprzednich edycjach mogliśmy zobaczyć między innymi Brygadę Detektywów, Drużyną Pszczółek czy też Wielki Czajnik - piszą organizatorzy.
Zapisy i więcej informacji wkrótce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze