LOT w ramach akcji „Nie daj się zaskoczyć zimie” zwiększa dostępność biletów na połączenia z Wrocławia do większych miast Polski. Jest to odpowiedź na problemy komunikacyjne w naszym kraju wynikające z powodu ataku zimy.
W związku z intensywnymi opadami śniegu, podróżni doświadczyli w ostatnim czasie wielu utrudnień w komunikacji. Jednakże niesprzyjająca pogoda nie miała wpływu na regularność rejsów krajowych, więc Polskie Linie Lotnicze postanowiły uatrakcyjnić swoją ofertę i wprowadzić większą liczbę biletów w preferencyjnych cenach na tych trasach.
Podróż z Wrocławia do stolicy samochodem, bądź koleją jest długa i mało komfortowa. Aby dojechać do Warszawy pociągiem, trzeba poświęcić około 6 godzin, nie mając przy tym pewności, czy czas ten nie wydłuży się znacząco np. podczas śnieżycy. Proponowane przez LOT ceny biletów mają zachęcić do zmiany środka transportu na samolot. Z Wrocławia do Warszawy polecieć można już za 100 złotych w jedną stronę, ze wszystkimi opłatami, a podróż trwa zaledwie godzinę.
Na połączeniu do stolicy zamiast maszyn typu ATR mają pojawić się samoloty: Boeing i Embraer.
Polskie Linie Lotnicze wprowadziły promocje również na połączeniach z Krakowem, Gdańskiem, Poznaniem, Szczecinem, Rzeszowem i Katowicami.
Oferta ma obowiązywać przez miesiąc.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze