Reklama

Wrocław: Skoczył do Żabki, wrócił bogatszy o 15 tysięcy!

12/05/2025 13:34

To się nazywa mieć szczęście. Gracz, który poszedł do Żabki i puścił los w grze keno, wygrał 15 tys. zł. To nie jedyna wysoka wygrana w tej grze w ostatnich dniach we Wrocławiu.

Poszedł do Żabki, wygrał 15 tys. zł 

Ostatnio wyobraźnię miłośników gier losowych rozpalała kumulacja Eurojackpot, w której do wygrania było aż 520 milionów złotych. Całkiem sporą sumkę można wygrać również w innych grach Lotto, o czym przekonały się dwie osoby z Wrocławia. 

6 maja padła wygrana wysokości 15 tys. zł w grze keno. Szczęśliwy kupon został puszczony w Żabce przy ul. Bezpiecznej 6B. To się nazywa mieć szczęście – ktoś poszedł na zakupy i wrócił bogatszy o 15 tys. zł.

Wysoka wygrana w keno padła również 9 maja w punkcie przy ul. Jemiołowej 51. Tutaj szczęśliwiec wygrał 10 tys. zł.

Miejsce zdarzenia mapa Wrocław

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/05/2025 13:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości