To się nazywa mieć szczęście. Gracz, który poszedł do Żabki i puścił los w grze keno, wygrał 15 tys. zł. To nie jedyna wysoka wygrana w tej grze w ostatnich dniach we Wrocławiu.
Ostatnio wyobraźnię miłośników gier losowych rozpalała kumulacja Eurojackpot, w której do wygrania było aż 520 milionów złotych. Całkiem sporą sumkę można wygrać również w innych grach Lotto, o czym przekonały się dwie osoby z Wrocławia.
6 maja padła wygrana wysokości 15 tys. zł w grze keno. Szczęśliwy kupon został puszczony w Żabce przy ul. Bezpiecznej 6B. To się nazywa mieć szczęście – ktoś poszedł na zakupy i wrócił bogatszy o 15 tys. zł.
Wysoka wygrana w keno padła również 9 maja w punkcie przy ul. Jemiołowej 51. Tutaj szczęśliwiec wygrał 10 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Nie ma takiej żabki o adresie Bezpieczna 6B