Reklama

Śląsk Wrocław przegrał z najgorszym zespołem w Ekstraklasie 0:4

23/04/2022 17:11

Oj, źle się dzieje w WKS-ie, a zmiana trenera najwyraźniej nie pomogła. Nie pomogły też pogróżki prezydenta Wrocławia - Śląsk Wrocław znów sromotnie przegrał. I to z kim!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza, klub piłkarski ze wsi w gminie Żabno koło Tarnowa, liczącej ponad 700 mieszkańców, znokautował Śląsk Wrocław w niedzielnym meczu na Tarczyński Arenie we Wrocławiu.


Rywale WKS-u w dość zawrotnym tempie zdobyli trzy gole, a pod koniec meczu - jeszcze czwarty. Śląsk nie strzelił ani jednej bramki. To kolejna kompromitująca porażka wrocławskiego klubu, któremu nie pomogła zmiana trenera z Jacka Magiery na Piotra Tworka. 


13 marca gra wrocławian nie spodobała się też prezydentowi Jackowi Sutrykowi, który z werwą napisał na Facebooku, że jeśli nic się nie zmieni, sam zrobi z tym porządek. Tymczasem mamy drugą połowę kwietnia i jest tylko gorzej. Na cztery kolejki przed końcem PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław znajduje się tuż nad strefą spadkową - ma nią marne 3 punkty przewagi.

Reklama

Co dalej? Niektórzy już nie chcą wiedzieć.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości