Reklama

Prezydent Wrocławia wpadł na mecz Śląska i się wkurzył. Żąda planu naprawczego

13/03/2022 20:54

Prezydent Jacek Sutryk zażądał na Facebooku planu naprawczego od Śląska Wrocław po tym, jak nie spodobała mu się gra wrocławian w drugiej połowie niedzielnego meczu. 

"W trakcie różnych dzisiejszych obowiązków udało się wpaść na drugą połowę meczu WKS Śląsk Wrocław. Niestety słaby remis - i choć nie są to dzisiaj sprawy najważniejsze, w kontekście wydarzeń na Ukrainie, to publicznie wyrażam złość. Proszę Zarząd i cały management klubu o szybką reakcję i plan naprawczy, zanim ja to zrobię" - napisał pre zydent Jacek Sutryk na Facebooku w niedzielne popołudnie.


Śląsk Wrocław z powodu słabych wyników właśnie zmienił trenera. Jacka Magierę zastąpił na tym stanowisku Piotr Tworek. 13 marca odbył się pierwszy mecz WKS-u pod okiem nowego szkoleniowca. Relację z remisowego spotkania na Tarczyński Arena Wrocław można przeczytać tutaj

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości