Mało brakowało, a WKS przegrałby niedzielne spotkanie z Radomiakiem Radom na Tarczyński Arena. Mecz ostatecznie skończył się bezbramkowym remisem.
Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali z Radomiakiem Radom 0:0 w spotkaniu 26. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Niedzielne spotkanie we Wrocławiu było debiutem trenera Piotra Tworka w roli szkoleniowca WKS-u. W porównaniu z poprzednim meczem (z Legią Warszawa) Tworek wprowadził trzy zmiany w składzie drużyny. Na lewej obronie pojawił się Victor Garcia, w środku pola - Petr Schwarz, a z przodu - Dennis Jastrzembski. Nowy trener nieco zmienił też ustawienie zawodników, na środek kierując Krzysztofa Mączyńskiego, Petra Schwarza i Patricka Olsena.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze