Reklama

Ślęza przegrywa z KS-em Polkowice [GALERIA]

19/06/2017 08:46

Ślęza Wrocław przegrała w ostatnim meczu sezonu z KS-em Polkowice 0:2. Wrocławianie nie byli zdecydowanie gorszym zespołem, ale zabrakło skuteczności. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego zakończyli rozgrywki na dziesiątym miejscu, z czternastoma punktami przewagi nad najlepszym spadkowiczem.

Ślęza Wrocław - KS Polkowice 0:2 (0:1)
Bramki: Konefał 16, Wojciechowski 88

Ślęza: Idziorek - Mańkowski, Wdowiak, Kucharczyk, Łątka (84 Molski), Caliński (46 Niewiadomski), Olejniczak, Bohdanowicz, Firlej (68 Jakóbczyk), Kluzek, Dubiel (68 Traczyk).
KS: Primel - Fryzowicz, Ptak, Wacławczyk, Ziemniak (48 Karmelita), Bancewicz (78 Kobiela), Nowacki (53 Galas), Famulski, Konefał, Surożyński, Bednarski (70 Wojciechowski).

Żółte kartki: Caliński oraz Wacławczyk, Ziemniek, Galas.
Sędzia: Kacper Hołojda.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości