Pełne ręce roboty ma wrocławska drogówka od rana. W poniedziałek z powodu nocnych opadów śniegu na ulicach zrobiło się ślisko, a kierowcy spieszący się do pracy nie zachowują należytej ostrożności i dochodzi do licznych kolizji.
Do stłuczek doszło m.in. na Psim Polu i Krzykach. Policjanci byli chociażby na alei Jana III Sobieskiego, czy ulicy Pretficza, gdzie doszło do kolizji aut osobowych.
Łącznie od rana wrocławska drogówka naliczyła już kilkanaście zdarzeń. Na szczęście w żadnym nikt nie odniósł obrażeń i nie było konieczności interwencji lekarzy z pogotowia ratunkowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze