Nie udało się uratować starszej kobiety, którą strażacy znaleźli w nocy z poniedziałku na wtorek w zadymionym mieszkaniu na osiedlu Borek.
Po godzinie 2 w nocy wrocławska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o dymie wydobywającym się z jednego z mieszkań przy alei Jarzębinowej. Akcja była utrudniona, ponieważ w mieszkaniu znajdowało się pełno gratów i śmieci, a kłęby dymu osłabiały widoczność.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze