W środę rano na skrzyżowaniu ulic Zwycięskiej i Ołtaszyńskiej doszło do śmiertelnego wypadku. W związku z trwającymi na miejscu czynnościami policyjnymi w rejonie tych ulic są poważne utrudnienia dla kierowców.
Jak informuje asp. Szt. Paweł Petrykowski, rzecznik prasowy wrocławskiej komendy, przed godziną 10:00 na rondzie doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem pieszej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta wbiegła na rondo, gdzie została potrącona przez samochód dostawczy. – Mimo prowadzonej na miejscu reanimacji kobieta zmarłą – dodaje rzecznik.
Obecnie w rejonie ronda Ojca Pio wciąż trwają czynności policyjne. Mundurowi wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.
Kierowcy wybierający się w ten rejon miasta muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Wrocławskie MPK informuje też o możliwości opóźnień w kursowaniu autobusów linii 112 i 113.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze