Od rana w boju jest 35 pługopiaskarek. ZDiUM nie chce dopuścić do sparaliżowania miasta, dlatego wysłał do odśnieżania wszystkie swoje pojazdy. Nie ma się jednak co łudzić, jak będzie padać intensywnie to one sobie nie poradzą, bo jest ich tyle ile jest. Dlatego dziś do pracy jechało się dwa, albo trzy razy dłużej... chyba że wcześnie wybrało się tramwaj.
Jak dziś jechało się do pracy? Jeden z naszych kolegów redakcyjnych, Wojtek, docierał autem z Wysokiej do centrum.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze