Reklama

Straż miejska odholowała auto z miejsca dla niepełnosprawnych

13/02/2020 10:45

Brakiem wyobraźni wykazał się kierowca Forda, który zaparkował swój samochód w miejscu przeznaczonym dla osoby niepełnosprawnej, choć nie miał do tego uprawień. Auto zostało odholowane, a kierowcę ukarano mandatem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 lutego, na ulicy Granicznej. Straż miejska ukarała kierowcę Forda mandatem w wysokości 500 zł. Mężczyzna otrzymał też pięć punktów karnych i musiał pokryć koszty odholowania samochodu.


Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej?

Wciel się w rolę reportera www.tuWroclaw.com i napisz nam o tym!


Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości