Reklama

Strzały na ulicy Jedności Narodowej. Policja kontra bandyta z nożem

13/08/2013 00:00

Strzały z policyjnej broni rozległy się we wtorkowy poranek na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Słowiańskiej. Policjanci zatrzymali tam mężczyznę podejrzanego o włamania do mieszkań na terenie miasta, który chciał zaatakować ich nożem.

Do zatrzymania mężczyzny doszło kilka minut po godzinie 9. Około 30-letni mężczyzna podejrzany o włamania do wrocławskich mieszkań, został na skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej i Słowiańskiej dostrzeżony przez policję.


 


Na widok funkcjonariuszy mężczyzna wyciągnął jednak nóż, wtedy mundurowi oddali trzy strzały ostrzegawcze w powietrze. Bandyta poddał się już bez wahania.


 

 


Po odrzuceniu noża, momentalnie został ujęty przez policjantów i przewieziony na komisariat. Na miejscu zdarzenia są jeszcze technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczają ślady całej akcji. Na szczęście nic nikomu się nie stało.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości