Reklama

Taniec i muzyka w ogrodzie Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Występy odwołane

20/05/2021 11:01

W ogrodzie Wrocławskiego Teatru Pantomimy miały się odbyć spektakle „Los Mimos”. To przedstawienie z elementami tańca i muzyki, nawiązujące do tradycji barokowego teatru popularnego, musiało jednak zostać odwołane.

– Z przyczyn niezależnych od teatru zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie spektakle „Los Mimos” w dniach 27-30 maja – czytamy w komunikacie wrocławskiej Pantomimy. Pracownicy instytucji kultury zapewniają, że „zwrot środków za zakupione bilety nastąpi automatycznie na konto, z którego dokonana była płatność”. Liczą też, że przedstawienie uda się wystawić w czerwcu.


„Los Mimos” to zbiorowa kreacja zespołu aktorskiego pod opieką artystyczną Leszka Bzdyla, dyrektora artystycznego wrocławskiej pantomimy. – Twórcy spektaklu, przygotowując widowisko na wskroś współczesne, nawiązują do tradycji barokowego teatru popularnego, z którego wywodzi się europejska pantomima – czytamy w opisie wydarzenia.

Naturalną scenografię spektaklu tworzą roślinność ogrodu wrocławskiej pantomimy i fasada budynku. – Ogród staje się dla bohaterów przedstawienia przestrzenią spełnienia, udręki, dojrzewania i odchodzenia – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

"Los Mimos" miał zostać wystawiony w maju w teatralnym ogrodzie na al. Dębowej 16.

Reklama

CZYTAJ TEŻ: PROTEST BRANŻY MUZYCZNEJ. "STOP DYSKRYMINACJI KONCERTÓW!"

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości