221 wydawców, okazja do zdobycia autografu od ulubionego autora oraz spotkania i prelekcje - trwają 30. Wrocławskie Targi Dobrych Książek w Hali Stulecia. Frekwencja dopisała.
W ten weekend odbywają się 30. Wrocławskie Targi Dobrych Książek w Hali Stulecia. Wydawcy oraz organizatorzy przygotowali program spotkań autorskich i warsztatów. Są tam też specjalne strefy autografów, gdzie można porozmawiać z ulubionymi pisarkami i pisarzami.
Oprócz ponad 200 stoisk różnych wydawnictw organizatorzy przygotowali 17 spotkań w 5 salach Hali Stulecia. Wśród prelegentów będą między innymi Yvette Żółtowska-Darska ("Oni są super! I Karim Benzema też!"), Nela Mała Reporterka ("opowieści o Laponii i Świętym Mikołaju"), Dr Maciej Łagiewski i Katarzyna Mikosz (Muzeum Miejskie Wrocławia. Przewodnik ilustrowany), dr Katarzyna Pawlak-Weiss (redaktor naukowy książki “Wspomnienia Ocalonego. Wołyń 1941 – 1944”) i Adam Wajrak "(Na Północ. Jak pokochałem Arktykę").
Będzie też coś dla dzieci - stoisko ZAKAMARKI (nr 38), gdzie organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 4-8 lat. Czekają tam kącik czytelniczy, zestaw książek do czytania i oglądania, kolorowanki, quizy i niespodzianki.
Również w niedzielę będzie okazja do zdobycia autografów autorów książek z wydawnictw takich jak Alegoria, Żwakowskie, Literackie, Vectra, Mięta, Lucky, Muza, Agora, Foksal, Instytut Pamięci Narodowej, Księgarnia Podróżnika, Wielka Litera, Oficyna Wydawnicza ATUT, ZNAK, Muzeum Miejskie Wrocławia i SILVER oficyna wydawnicza.
W niedzielę targi będą otwarte do godz. 17.. Koszt wstępu na wydarzenie to 2 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze