Nowo otwarte kąpielisko Kopalnia Wrocław cieszy się ogromną popularnością mieszkańców naszego miasta. Na drodze dojazdowej do Paniowic tworzą się kilometrowe korki, a właściciele resortu apelują by jako środek lokomocji wybierać komunikację miejską.
- Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą i problemem z parkowaniem (parkingi na 600 pojazdów już się zapełniły) sugerujemy przyjazd do nas komunikacją zbiorową – czytamy w komunikacie wystosowanym przez właścicieli Kopalni Wrocław.
PRZECZYTAJ RELACJĘ Z PIĄTKOWEGO OTWARCIA KĄPIELISKA KOPALNIA WROCŁAW
Osoby wybierające się do kurortu samochodem muszą liczyć się z kilkukilometrowym korkiem i brakiem miejsca postojowego na parkingu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze