Reklama

Tłumy na otwarciu Kopalni. Samochód lepiej zostawić w domu!

02/07/2016 14:44

Nowo otwarte kąpielisko Kopalnia Wrocław cieszy się ogromną popularnością mieszkańców naszego miasta. Na drodze dojazdowej do Paniowic tworzą się kilometrowe korki, a właściciele resortu apelują by jako środek lokomocji wybierać komunikację miejską.

- Ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą i problemem z parkowaniem (parkingi na 600 pojazdów już się zapełniły) sugerujemy przyjazd do nas komunikacją zbiorową – czytamy w komunikacie wystosowanym przez właścicieli Kopalni Wrocław.


PRZECZYTAJ RELACJĘ Z PIĄTKOWEGO OTWARCIA KĄPIELISKA KOPALNIA WROCŁAW


Osoby wybierające się do kurortu samochodem muszą liczyć się z kilkukilometrowym korkiem i brakiem miejsca postojowego na parkingu.


 


red.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości