Dwie osoby zginęły we wczorajszym, tragicznym wypadku na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. To Paweł Dudała - 32-letni właściciel popularnej we Wrocławiu piekarni Plon. Drugi to 28-letni Łukasz Kuczer, trener piłkarski, który podróżował właśnie z jednym z zawodników tego klubu, 23-latkiem. Obaj mężczyźni, po strasznym wypadku, trafili do szpitala. Niestety, w środę nad ranem Łukasz zmarł.
Aktualizacja, 25.07.2024
Jest trzecia ofiara tragicznego wypadku na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. W nocy z 24 na 25 lipca zmarł 23-letni Kacper Błaszczyk, zawodnik Orła Prusice. Był pasażerem samochodu prowadzonego przez Łukasza Kuczera.
24.07.2024
Jak poinformował portal myglogow.pl, zmarły 28-latek to Łukasz Kuczer, były piłkarz Chrobrego Głogów. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło, gdy wraz z kolegą wracał z treningu Orła Prusice (którego w ostatnim czasie był trenerem). - Łukasza zapamiętamy nie tylko jako jednego z najzdolniejszych młodych zawodników tamtego okresu, któremu zapowiadano rozwój kariery, ale też bardzo inteligentnego, uśmiechniętego i dobrego człowieka. Najbliższym składamy wyrazy współczucia" - czytamy na profilu Chrobrego Głogów w mediach społecznościowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze