Reklama

Tragedia na Gaju. Kobieta wyskoczyła z 6 piętra bloku i zginęła na miejscu

07/04/2013 00:00

Do wypadku doszło w jednym z bloków przy ulicy Krynickiej na wrocławskim osiedlu Gaj. Z 6 piętra wypadła tam kobieta, której nie udało się już uratować.

Wypadek miał miejsce w sobotę późnym wieczorem. Z okna na klatce schodowej z wysokości 6 piętra wyskoczyła kobieta. 45-latka nie przeżyła upadku z dużej wysokości, choć ratownicy medyczni z karetki pogotowia ratunkowego podjęli jeszcze próbę jej reanimacji.



Według wstępnych ustaleń policji kobieta najprawdopodobniej chciała popełnić samobójstwo. Nie ma śladów wskazujących na udział osób trzecich w zdarzeniu. Sprawę szczegółowo wyjaśni policyjne śledztwo.



jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości