Reklama

Tragedia na zachodzie Wrocławia. Mężczyzna zginął pod kołami pociągu

27/03/2013 00:00

Tragiczny wypadek miał miejsce w środowe przedpołudnie we Wrocławiu. W rejonie stacji Wrocław Zachodni zginął mężczyzna, którego przejechał pociąg.

Wszystko działo się za stacją Wrocław Zachodni w kierunku miejscowości Smolec. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.

Wygląda na to, że widział nadjeżdżający skład relacji Wrocław-Wałbrzych, ale mimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych, jakie miał dawać maszynista, nie opuścił torowiska. Niestety pociągu nie udało się w porę zatrzymać.


Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. Śledczy wspólnie wyjaśnią teraz dokładny przebieg całego zdarzenia i okoliczności śmierci mężczyzny. Wciąż nie wiadomo, kim był człowiek.

Mimo wypadku ruch kolejowy w tym rejonie Wrocławia odbywa się normalnie.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości