Tragiczny wypadek miał miejsce w środowe przedpołudnie we Wrocławiu. W rejonie stacji Wrocław Zachodni zginął mężczyzna, którego przejechał pociąg.
Wszystko działo się za stacją Wrocław Zachodni w kierunku miejscowości Smolec. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna chciał popełnić samobójstwo.
Wygląda na to, że widział nadjeżdżający skład relacji Wrocław-Wałbrzych, ale mimo sygnałów dźwiękowych i świetlnych, jakie miał dawać maszynista, nie opuścił torowiska. Niestety pociągu nie udało się w porę zatrzymać.
Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. Śledczy wspólnie wyjaśnią teraz dokładny przebieg całego zdarzenia i okoliczności śmierci mężczyzny. Wciąż nie wiadomo, kim był człowiek.
Mimo wypadku ruch kolejowy w tym rejonie Wrocławia odbywa się normalnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze