Jedna osoba nie żyje, a jedna - zatruta gazami pożarowymi - jest w szpitalu. To bilans tragicznego pożaru w centrum Wrocławia. Ogień wybuchł w niedzielę przed godz. 23 w mieszkaniu przy ulicy Sądowej, tuż obok Placu Legionów. Z pożarem walczyło 26 strażaków.
- W momencie przybycia zastępów straży, pożar był bardzo mocno rozwinięty i oprócz mieszkania palił się rownież balkon oraz część elewacji budynku - relacjonuje z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu. - Działania straży pożarnej polegały na równoczesnym gaszeniu pożaru i ewakuacji zagrożonych mieszkańców. W wyniku zdarzenia zostały poszkodowane dwie osoby. Jedna osoba poniosła śmierć. To lokator mieszkania. Jedna osoba jest też zatruta gazami pożarowymi - dodaje.
Trwa ustalanie przyczyn pożaru.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
No niestety,przez zło które uczynił Kaczyński ludzie nie wytrzymują psychicznie