Reklama

Trzynastolatek z Wrocławia podbija Polskę. Jest najmłodszą gwiazdą disco-polo

08/08/2023 10:22

Trzynastoletni Szymon Woner z Wrocławia właśnie zdał do siódmej klasy w podstawówce na Biskupinie. Ale nie ma wakacji. Jest dziś jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd disco-polo w Polsce. Daje po kilka koncertów w tygodniu - gości na dniach miast, dożynkach, festynach i dyskotekach. A w internecie słuchają go miliony.

WonerS - bo pod takim pseudonimem występuje Szymon Woner - tylko w miniony weekend koncertował cztery razy. W piątek podczas Dni Białogardu na jeg występ przyszło kilka tysięcy osób. Tydzień wcześniej trzynastolatek stanął na deskach amfiteatru w Opolu. Na YouTube jego piosenki mają po 1-2 mln odtworzeń. Najnowszy utwór wydaje Warner Music, jedna z największych wytwórni muzycznych świata. 10 dni po premierze piosenkę internauci odsłuchali już ponad 600 tysięcy razy.


KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA


Szymon Woner na scenę nie trafił przypadkiem. Jego ojciec, Wojciech Woner, jest menedżerem kilku innych gwiazd disco-polo, m.in. Skolima, który z utworem "Wyglądasz idealnie" wdrapał się na czołówki disco-polowych list przebojów i zawojował internet (ponad 150 milionów odtworzeń w YouTube). To właśnie u boku Skolima WonerS stawiał swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie. Ale swoje pierwsze solowe piosenki nagrał już cztery lata temu, jako dziewięciolatek.

Reklama

Anioł na blokach - najnowsza piosenka Szymona Wonera



WonerS debiutował na scenie jako dziewięciolatek



 




 


m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości