Kto nie może się doczekać wiosny? Jeśli już dziś chcecie nacieszyć oczy widokiem kwitnących kwiatów, koniecznie wybierzcie się do wrocławskiego Ogrodu Botanicznego! Tam już wiosna na całego! W ten weekend ostatnia okazja, by ją zobaczyć już teraz!
Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Sienkiewicza jest czynny tylko od kwietnia do października (otwarcie w tym roku zaplanowano na 2 kwietnia - pierwszego dnia po Wielkanocy). Wyjątkowo jednak ogród zaprasza gości także w niektóre zimowe weekendy. 24 i 25 lutego to ostatnia okazja, by wejść na teren ogrodu w tym sezonie. Bilet normalny kosztuje 25 złotych, a ulgowy - 15.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze