Reklama

Tu już wiosna na całego! Ogród Botaniczny we Wrocławiu zachwyca!

23/02/2024 16:53

Kto nie może się doczekać wiosny? Jeśli już dziś chcecie nacieszyć oczy widokiem kwitnących kwiatów, koniecznie wybierzcie się do wrocławskiego Ogrodu Botanicznego! Tam już wiosna na całego! W ten weekend ostatnia okazja, by ją zobaczyć już teraz!

WIOSNA W OGRODZIE BOTANICZNYM! KLIKNIJ I ZOBACZ


Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Sienkiewicza jest czynny tylko od kwietnia do października (otwarcie w tym roku zaplanowano na 2 kwietnia - pierwszego dnia po Wielkanocy). Wyjątkowo jednak ogród zaprasza gości także w niektóre zimowe weekendy. 24 i 25 lutego to ostatnia okazja, by wejść na teren ogrodu w tym sezonie. Bilet normalny kosztuje 25 złotych, a ulgowy - 15.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości