Reklama

Tu wypoczywali latem wrocławianie! Aż chciałoby się tam wrócić

11/06/2022 11:28

W gorące lato nic lepiej nie relaksuje niż wypoczynek nad wodą. I wrocławianie w poprzednich dziesięcioleciach chętnie z takiej formy spędzania czasu korzystali. Ale nie były to jedyne atrakcje cieszące się popularnością.

Wrocławianie chętnie spędzali czas na kąpieliskach miejskich, a że miasto było bogate, to tych bylo całkiem sporo. Do naszych czasów przetrwały tylko niektóre z nich. Od początku popularnością cieszyły się także wrocławskie zoo i ogród botaniczny, co nie zmieniło się do teraz.


Jak wyglądały miejsca, które także dziś dobrze znamy, a których atrakcji już nie ma? Zapraszamy do galerii - kliknij tutaj.


k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości