W gorące lato nic lepiej nie relaksuje niż wypoczynek nad wodą. I wrocławianie w poprzednich dziesięcioleciach chętnie z takiej formy spędzania czasu korzystali. Ale nie były to jedyne atrakcje cieszące się popularnością.
Wrocławianie chętnie spędzali czas na kąpieliskach miejskich, a że miasto było bogate, to tych bylo całkiem sporo. Do naszych czasów przetrwały tylko niektóre z nich. Od początku popularnością cieszyły się także wrocławskie zoo i ogród botaniczny, co nie zmieniło się do teraz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze