Dziesiątki milionów złotych pójdą w tym roku na budowę lub rewitalizację nowych parków, skwerów i zieleńców we Wrocławiu.
Zarząd Zieleni Miejskiej w tym roku rozpoczyna realizacje kilku nowych projektów, jeżeli chodzi o skwery, zieleńce czy parki w naszym mieście. W planach jest też realizacja już rozpoczętych inwestycji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze