Reklama

Uderzył autem w drzewo. Próbował uciec z miejsca zdarzenia

08/07/2019 09:19

Podczas niedzielnej przejażdżki 28-latek nie zapanował nad swoim samochodem i wjechał w znak drogowy, a następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna, który jechał autem mimo zabranego wcześniej prawa jazdy, próbował uciec z miejsca zdarzenia. Może mu grozić kara do 2 lat więzienia.  

Policjanci z Wrocławia otrzymali informację, że na jednej z ulic Gądowa młody mężczyzna nie zapanował nad swoim pojazdem, zjechał z drogi niszcząc znak i uderzył samochodem w drzewo, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia.


– Według relacji świadków, zjeżdżając z drogi o 28-latek o centymetry minął rowerzystę, a także rodziny z dziećmi poruszające się po chodniku – mówi sierż. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.


Jeden ze świadków zdarzenia podał rysopis kierowcy, który uciekał w stronę pobliskich bloków. 28-letni mężczyzna został namierzony i zatrzymany w jednym z budynków. Przeprowadzone policyjnym alkomatem badanie wykazało, że miał w wydychanym powietrzu ponad promil alkoholu. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna od kilku lat ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Reklama

– W związku z popełnieniem dwóch przestępstw został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozić mu może kara do 2 lat pozbawienia wolności – dodaje Marcjan.  
 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości