Reklama

Ukradł biżuterię za 23 tysiące złotych. Jest w areszcie a może pójść za kraty na 10 lat

15/04/2013 00:00

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do stoiska jubilerskiego i kradzież biżuterii o wartości ponad 23 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali już znaczną część utraconego mienia. Wobec zatrzymanego zastosowano tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Funkcjonariusze zatrzymali 45 – letniego mężczyznę, podejrzanego o włamanie do stoiska jubilerskiego i kradzież złotej oraz srebrnej biżuterii. Do zatrzymania doszło 11 kwietnia 2013 roku około godz. 13.30 przy jednej z ulic na terenie wrocławskich Krzyków.

– Jak ustalili zajmujący się tą sprawą policjanci, do zdarzenia doszło w okresie pomiędzy 6 a 8 kwietnia 2013 roku w jednej hal kupieckich na terenie Wrocławia. Sprawca po włamaniu dostał się do wnętrza stoiska jubilerskiego, po czym zabrał ponad 150 sztuk biżuterii w postaci wzorników obrączek damskich i męskich, złotych pierścionków, złotych medalików oraz srebrnych łańcuszków – informuje Kamil Rynkiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.



Łączną wartość skradzionego mienia oszacowano na ponad 23 tysiące złotych. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze odzyskali już znaczną część utraconego mienia.

Wobec zatrzymanego mężczyzny już w niedzielę 14 kwietnia zastosowano tymczasowy areszt na 3 miesiące. – Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – kończy Kamil Rynkiewicz.

jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości