Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do stoiska jubilerskiego i kradzież biżuterii o wartości ponad 23 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali już znaczną część utraconego mienia. Wobec zatrzymanego zastosowano tymczasowy areszt na 3 miesiące.
Funkcjonariusze zatrzymali 45 – letniego mężczyznę, podejrzanego o włamanie do stoiska jubilerskiego i kradzież złotej oraz srebrnej biżuterii. Do zatrzymania doszło 11 kwietnia 2013 roku około godz. 13.30 przy jednej z ulic na terenie wrocławskich Krzyków.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze