Reklama

Ukradł rower miejski. Na Świdnickiej napatoczył się na policjantów

14/06/2013 00:00

Wrocławscy policjanci na ulicy Świdnickiej zatrzymali w nocy złodzieja. Mężczyzna chwilę wcześniej z jednej ze stacji WRM ukradł rower, nie potrafił wyjaśnić nawet skąd i dlaczego wszedł w posiadanie jednośladu.

Do zdarzenia doszło dziś w nocy na terenie wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto. Tuż po godzinie 0.30 policjanci podczas patrolowania ulicy Świdnickiej zauważyli młodego mężczyznę jadącego rowerem miejskim, który na widok patrolu nerwowo zmienił tor jazdy. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. Po sprawdzeniu okazało się, że rower, którym jechał został skradziony z jednej z wypożyczalni w centrum miasta. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć, w jaki sposób wszedł w posiadanie jednoślada – relacjonuje Łukasz Dutkowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.


 

Reklama

 


19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Obecnie czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Stare Miasto we Wrocławiu.Sprawdzają m.in. gdzie miał trafić skradziony rower, a także czy zatrzymany nie ma na swoim koncie więcej tego typu przestępstw w ostatnim czasie.


 


Za czyn, o który jest podejrzany mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości