Reklama

Wbił mu nóż w plecy. Awantura Ukraińców koło Wrocławia


To miało być zwykłe spotkanie przy alkoholu, ale zakończyło się tragedią. Dwóch Ukraińców pokłóciło się, a jeden z nich chwycił za nóż i wbił go koledze w plecy. Mężczyzna trafił do szpitala z odmą opłucnową, a napastnik został tymczasowo aresztowany.


Wszystko działo się w ostatnią sobotę w Smolcu pod Wrocławiem. Viacheslav K. z niewiadomych dotąd przyczyn ugodził swojego kolegę nożem w plecy. Trafił pod prawą łopatkę

Obaj mężczyźni pochodzą z Ukrainy. Panowie znali się, byli kolegami. Prokuratura zdradza, że wcześniej mogli spożywać razem alkohol. - Doszło do awantury, jednak przyczyny konfliktu pozostają nieznane - tłumaczy prokurator Karolina Stocka-Mycek.

W trakcie przesłuchania w charakterze podejrzanego Viacheslav K. przyznał się do zadania ciosu nożem, jednak wskazał, że "nie zamierzał zrobić mu krzywdy". - Mówił, że jego kolega bił go wcześniej po głowie - dodaje prokuratura.

Reklama

Sąd zastosował wobec Viacheslava K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Grozi mu kara więzienia od 3 do 20 lat.  

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/10/2025 09:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości