Klub Dutkiewicza za, Prawo i Sprawiedliwość przeciw, Platforma Obywatelska się wstrzymała. Budżet na przyszły rok przyjęty ze zwiększonym o 109 mln zł deficytem. Skarbnik miasta twierdzi jednak, że biorąc pod uwagę wszystkie przegłosowane dziś przez zmiany w obu budżetach (na 2010 i 2011 rok) dziura budżetowa jest mniejsza.
- Po autopoprawkach może i mamy większy o 109 mln zł deficyt w budżecie na 2011 rok, ale zmienialiśmy też budżet na rok 2010 zmniejszając o 178 mln zł deficyt w tym roku. Patrząc więc na oba dokumenty dług nie będzie większy – tłumaczy Marcin Urban skarbnik miejski.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze