Reklama

Urząd pracy zrównany z ziemią! Zobacz, co powstanie w jego miejscu [ZDJĘCIA]

01/03/2017 10:15

W mgnieniu oka z wrocławskiego krajobrazu zniknął budynek dawnego urzędu pracy przy ul. Wielkiej. Obecnie na placu budowy przy skrzyżowaniu Wielkiej i Powstańców Śląskich panuje spokój, ale już niebawem pojawi się tam ekipa budowlana, która postawi całkiem nowy budynek.

W 2019 roku o nowego biurowca przy Wielkiej 27 wprowadzą się nowi najemcy. Nowoczesny budynek będzie miał 14 pięter, a łączna powierzchnia biurowa wyniesie ok. 9 tys. m2.


Część biurowa wyposażona zostanie w energooszczędne oświetlenie, system kontroli dostępu, monitoring, klimatyzację i wentylację mechaniczną oraz podwieszany sufit. Piętra wieżowca będą mogły być zaaranżowane zgodnie z wizją i potrzebami najemny. Niektóre lokale będą miały dostęp do tarasów i balkonów.


Na parterze mieścić się będą lokale usługowe, na które przewidziano 336 m2, a w podziemiach powstanie czterokondygnacyjny parking, który pomieści 114 samochodów.

Reklama

Budynek z wierzchu pokryje szklana elewacja z zaokrąglonymi narożnikami. Zdaniem projektantów takie rozwiązanie ma dodać bryle lekkiej strzelistości, a także pozwolić na lepszy dostęp najemców do światła dziennego.


Przewidywany termin ukończenia inwestycji to pierwszy kwartał 2019 roku.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości