Przed godziną 18 na autostradzie A4 w stronę Zgorzelca w tirze wystrzeliła opona. Jeden pas w stronę granicy jest zablokowany.
Aktualizacja, godz. 19:05 - Ruch odbywa się normalnie.
Wcześniej informowaliśmy:
Do zdarzenia doszło na 105. km autostrady A4, między węzłami Wądroże Wielkie i Budziszów. - Awaria pojazdu ciężarowego, wystrzał koła od strony jezdni - poinformowało GDDKiA. Drogowcy podają, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 20. Ruch odbywa się tylko lewym pasem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze