Reklama

W Leśnicy wykoleił się tramwaj. Na trasy wyjechały autobusy

16/04/2013 00:00

Wykolejenie tramwaju MPK we wrocławskiej Leśnicy. Były tam utrudnienia w ruchu, a pasażerów na osiedle dowoziły autobusy zastępcze.

Tramwaj linii nr 10 wykoleił się przed pętlą w Leśnicy we wtorek po godzinie 9 rano. – Zablokowane jest torowisko w tamtym kierunku, a tramwaje linii 10 i 20 zawracają na pętli Pilczyce. Między Pilczycami, a Leśnicą została uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza – informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.


Na miejscu pojawiły się wszystkie służby i około godzinę trwało wstawianie pojazdu na szyny. Utrudnienia w ruchu zakończyły się przed godziną 11. Do tego czasu do Leśnicy dojeżdżała tylko zastępcza komunikacja autobusowa.
Na szczęście w całym zdarzeniu nikt nie został poszkodowany.
jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości