Reklama

W niedzielę obywatelskie sprzątanie Parku Grabiszyńskiego

22/04/2021 10:41

W najbliższą niedzielę, 25 kwietnia na terenie Parku Grabiszyńskiego ma odbyć się obywatelskie sprzątanie. Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców do pomocy w zadbaniu o tereny zielone na granicy osiedli Grabiszyn-Grabiszynek i Oporów.

Akcję organizują rady miejski Robert Grzechnik oraz Paweł Marian Przystawa ze stowarzyszenia Otwarty Wrocław.


– Zapraszamy na obywatelską akcję sprzątania Wrocławia! Spotykamy się na wałach przy rzece Ślęzy, w tę niedzielę (25.04.2021) o godz. 11:00 na pętli tramwajowej Oporów. Mile widziane własne rękawiczki i worek na śmieci – czytamy w zaproszeniu.


Akcja ma potrwać ok. 2,5 godziny i swoim zasięgiem objąć Park Grabiszyński, wały nad Ślęzą oraz ulicę Turystyczną (Lasek Oporowski).



bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości