Do tragedii doszło po godz. 8 rano. W tramwaju linii 0L zasłabł pasażer - reanimacja nie przyniosła skutku, 50-latek zmarł. Pojazdy MPK kursujące przez most Sikorskiego i pl. Jana Pawła II skierowano na objazdy. Obecnie ruch wrócił już do normy.
We wtorkowy poranek, po godz. 8 rano, w tramwaju linii 0L na placu Jana Pawła II doszło do tragedii. W pojeździe zasłabł 50-letni mężczyzna i mimo reanimacji nie udało się go uratować. Przyczyną zgonu najprawdopodobniej był atak serca.
Na miejscu jest policja i prokurator, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.
Między mostem Sikorskiego a pl. Jana Pawła II wstrzymano ruch tramwajowy. Tramwaje linii 0L i 24 przez ponad godzinę jeździły objazdami przez mosty Pomorskie, Nowy Świat i Krupniczą.
Obecnie wozy wróciły już na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze