Reklama

W tramwaju na pl. Jana Pawła II zmarł pasażer. Wozy MPK jeździły objazdami

02/07/2013 00:00

Do tragedii doszło po godz. 8 rano. W tramwaju linii 0L zasłabł pasażer - reanimacja nie przyniosła skutku, 50-latek zmarł. Pojazdy MPK kursujące przez most Sikorskiego i pl. Jana Pawła II skierowano na objazdy. Obecnie ruch wrócił już do normy.

We wtorkowy poranek, po godz. 8 rano, w tramwaju linii 0L na placu Jana Pawła II doszło do tragedii. W pojeździe zasłabł 50-letni mężczyzna i mimo reanimacji nie udało się go uratować. Przyczyną zgonu najprawdopodobniej był atak serca.


 


Na miejscu jest policja i prokurator, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.


 

 


Między mostem Sikorskiego a pl. Jana Pawła II wstrzymano ruch tramwajowy. Tramwaje linii 0L i 24 przez ponad godzinę jeździły objazdami przez mosty Pomorskie, Nowy Świat i Krupniczą.


 


Obecnie wozy wróciły już na swoje stałe trasy.


tm

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości