Reklama

Ważna zmiana dla kierowców na północy miasta. Jedna z ulica stała się jednokierunkowa

04/03/2016 00:00

Od tego tygodnia kierowcy mogą przejechać ulicą Zabłocie na wrocławskim osiedlu Świniary już tylko w jednym kierunku. Dodatkowo od wtorku skrzyżowanie tej drogi z ulicą Zapotocze stanie się równorzędne.

Jak podają przedstawiciele Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, od minionej środy ulica Zabłocie stała się jednokierunkowa i przejazd nią jest możliwy jedynie w kierunku od kościoła do ulicy Zapotocze.


 

 


– Zmiana wdrażana jest na wniosek rady osiedla, za aprobatą organu zarządzającego ruchem. Od 8 marca skrzyżowanie ulic Zapotocze i Zabłocie stanie się równorzędne, co oznacza, że będzie tam obowiązywała zasada prawej ręki – dodają wrocławscy drogowcy.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości