Od tego tygodnia kierowcy mogą przejechać ulicą Zabłocie na wrocławskim osiedlu Świniary już tylko w jednym kierunku. Dodatkowo od wtorku skrzyżowanie tej drogi z ulicą Zapotocze stanie się równorzędne.
Jak podają przedstawiciele Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, od minionej środy ulica Zabłocie stała się jednokierunkowa i przejazd nią jest możliwy jedynie w kierunku od kościoła do ulicy Zapotocze.
– Zmiana wdrażana jest na wniosek rady osiedla, za aprobatą organu zarządzającego ruchem. Od 8 marca skrzyżowanie ulic Zapotocze i Zabłocie stanie się równorzędne, co oznacza, że będzie tam obowiązywała zasada prawej ręki – dodają wrocławscy drogowcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze