Reklama

We Wrocławiu będzie obradował Okrągły Stół Oświatowy

19/08/2019 09:31

W przyszły poniedziałek w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się posiedzenie Okrągłego Stołu Edukacyjnego poświęcone problemom nauczycieli i szkolnictwa w naszym regionie. Będzie to realizacja jednego z postulatów Ogólnopolskiego Stołu Edukacyjnego, który spotkał się w związku ze strajkiem nauczycieli.

Spotkanie kierowane jest do: samorządów uczniowskich, rad rodziców, dyrektorów szkół, nauczycieli, organizacji pozarządowych działających na rzecz oświaty, samorządów, a także uczelni wyższych i pracodawców.


W trakcie Dolnośląskiego Okrągłego Stołu Edukacyjnego omawiane mają być m.in. problemy związane z edukacją z punktu widzenia nauczycieli, uczniów i rodziców. Poruszony zostanie także temat jakości edukacji i innowacyjności szkół.


Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia (w poniedziałek) o godz. 15.00 w sali sejmiku w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy [email protected]. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali o udziale w wydarzeniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości