Reklama

We Wrocławiu jak w bajce. Parki toną w śniegu, jest tam magicznie

18/12/2022 12:12

Pusto, cicho i magicznie jak w bajce było w niedzielny poranek we wrocławskich parkach. To już ostatni w tym roku dzień tak pięknej zimy we Wrocławiu.

Zimowy poranek w parku, zobacz jak tam pięknie [KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO GALERII]


Synoptycy nie pozostawiają złudzeń - od poniedziałku czekają nas roztopy, a do środy po śniegu w mieście nie będzie już śladu. Przez cały najbliższy tydzień tylko nocami temperatura ma spadać poniżej zera. W poniedziałek w ciągu dnia termometry pokażą 1-2 stopnie powyżej zera, we wtorek - 3 stopnie, a w środę - już 5. Wigilia ma być już bardzo ciepła - tego dnia temperatura może wzrosnąć nawet do 12 kresek.


m

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości