Pusto, cicho i magicznie jak w bajce było w niedzielny poranek we wrocławskich parkach. To już ostatni w tym roku dzień tak pięknej zimy we Wrocławiu.
Synoptycy nie pozostawiają złudzeń - od poniedziałku czekają nas roztopy, a do środy po śniegu w mieście nie będzie już śladu. Przez cały najbliższy tydzień tylko nocami temperatura ma spadać poniżej zera. W poniedziałek w ciągu dnia termometry pokażą 1-2 stopnie powyżej zera, we wtorek - 3 stopnie, a w środę - już 5. Wigilia ma być już bardzo ciepła - tego dnia temperatura może wzrosnąć nawet do 12 kresek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze