Na osiedlu przy ul. Pięknej, inspirowanym paryską dzielnicą Belleville, zaczęły się prace wykończeniowe. To inwestycja Bouygues Immobilier, jednego z największych francuskich deweloperów. Sprzedanych jest już ponad 70 proc. mieszkań. Belleville zostanie oddane do użytku w czerwcu.
Budowa osiedla Belleville, czyli dwóch połączonych ze sobą budynków przy ul. Pięknej, osiągnęła stan surowy zamknięty. Nawiązań do francuskiego stylu jest kilka. Ściany holu ozdobią eleganckie białe płytki, przypominające te z paryskiego metra, a na posadzkach pojawi się biało-czarny wzór w stylu retro.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze