We Wrocławiu powstaje jeden z największych w Europie salonów sprzedaży Mercedesa. W budynku o powierzchni użytkowej 9,5 tys. m2 obok salonu sprzedaży znajdą się m.in. warsztaty, myjnie i centrum samochodów zabytkowych.
Nowa siedziba Grupy Wróbel ma być pięć razy większa od obecnej. Inwestycja przy ul. Granicznej będzie w stanie pomieścić: 36 samochodów ekspozycyjnych, stanowisko dedykowane modelom AMG i G Corner, centrum samochodów zabytkowych, Van ProCenter (miejsce dedykowane samochodom dostawczym), kawiarnię, kilkanaście stanowisk serwisowych, stację kontroli pojazdów, trzy myjnie (w tym jedną automatyczną), magazyn opon, 320 miejsc parkingowych i centralę administracyjną firmy. Ponadto obok salonu głównego, wybudowany zostanie salon sprzedaży samochodów używanych.
- Nasz salon będzie miał ogromne możliwości i postaramy się je w pełni wykorzystać – mówi Michał Łuczak, prezes Grupy Wróbel. - Oprócz doskonałego produktu i najwyższej jakości obsługi, zaproponujemy naszym klientom coś więcej – wernisaże, koncerty, spotkania autorskie, pokazy filmowe – wylicza Łuczak.
W minionym tygodniu plac budowy odwiedził Marc Boderke – dyrektor generalny Mercedes-Benz na Europę Środkową, który specjalnie z tej okazji przyjechał do Wrocławia.
– Cieszę się, że nasz dealer tworzy tak imponujący obiekt, zwłaszcza tutaj, na Dolnym Śląsku. To największy salon Mercedes-Benz w regionie Europy Centralnej – podsumował swoją wizytę Marc Boderke.
Według zapowiedzi inwestora, nowy salon ma zostać oddany do użytku jeszcze w tym roku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze