Ze względu na epidemię koronawirusa w dwóch wrocławskich hotelach przygotowano miejsca dla służb medycznych: lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników.
Hotel Tumski przeznaczony jest dla pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego, a hotel Campanille dla personelu medycznego z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego.
Pobyt dla pracowników z USK w hotelu Campanille sfinansuje Fundacja dla Medyka, natomiast funkcjonowanie hotelu dla personelu z WSS im. J. Gromkowskiego finansowane będzie przez urząd marszałkowski województwa dolnośląskiego we współpracy z Fundacją dla Medyka.
Funkcjonowanie hoteli dla medyka możliwe jest dzięki współpracy dolnośląskiego urzędu wojewódzkiego oraz urzędu marszałkowskiego.
Przypomnijmy, że hotel Wieniawa przy ul. Gajowickiej został przemianowany na izolatorium. Za jego prowadzenie odpowiada Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. J. Gromkowskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze