Reklama

We Wrocławiu ruszyły dwa hotele dla medyków

17/04/2020 10:30

Ze względu na epidemię koronawirusa w dwóch wrocławskich hotelach przygotowano miejsca dla służb medycznych: lekarzy, pielęgniarek oraz ratowników.

Hotel Tumski przeznaczony jest dla pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego, a hotel Campanille dla personelu medycznego z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego.


Pobyt dla pracowników z USK w hotelu Campanille sfinansuje Fundacja dla Medyka, natomiast funkcjonowanie hotelu dla personelu z WSS im. J. Gromkowskiego finansowane będzie przez urząd marszałkowski województwa dolnośląskiego we współpracy z Fundacją dla Medyka.


Funkcjonowanie hoteli dla medyka możliwe jest dzięki współpracy dolnośląskiego urzędu wojewódzkiego oraz urzędu marszałkowskiego.

Reklama

Przypomnijmy, że hotel Wieniawa przy ul. Gajowickiej został przemianowany na izolatorium. Za jego prowadzenie odpowiada Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. J. Gromkowskiego.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości