Reklama

Wiadomo, kto będzie zarządzał Pegazem

17/08/2016 14:22

Angielska firma Knight Frank LPP będzie zarządzać nowo powstałym biurowcem Pegaz u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego, Ruskiej i Garbarskiej. To już kolejny wrocławskich budynek, którym administrować będzie firma z Londynu.

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z Knight Frank, po dobrych doświadczeniach, które nabyliśmy dzięki współpracy przy naszym krakowskim obiekcie - Alma Tower. Wrocławski Pegaz to wyjątkowy projekt, w którym najemcy mogą poczuć jego kameralną atmosferę przy jednoczesnej bliskości Rynku Starego Miasta. Komfort użytkowania budynku przez jego użytkowników jest dla nas kluczową sprawą – mówi Jakub Mirosławski, dyrektor działu sprzedaży i marketingu UBM Polska.


- Cieszymy się, że firma UBM, z którą współpracujemy już w Krakowie, po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem, powierzając administrowanie budynkiem we Wrocławiu. Łącznie z kompleksem Pegaz, Knight Frank zarządza obecnie 9 nieruchomościami na wrocławskim rynku. Liczymy, że prowadzone obecnie rozmowy, zakończą się powiększeniem portfela w najbliższym czasie – dodaje Magdalena Oksańska, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank.

Reklama

Pegaz to inwestycja o łącznej powierzchni prawie 18 tys. m2. Kompleks biurowy składa się z dwóch budynków. Pierwszy z nich zlokalizowano pomiędzy ul. Kazimierza Wielkiego i Garbarską. Budynek B mieści się w trójkącie ulic Garbarskiej, Ruskiej i św. Mikołaja. Więcej informacji o budynku w artykule: Pegaz już tętni życiem


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości