We wrocławskiej Hali Orbita odbył się koncert pod szyldem Winter Hip Hop Festiwal. Zimowe święto muzyki i kultury hiphopowej przyciągnęło fanów tego typu brzmień na występy takich gwiazd, jak Smolasty, Mr. Polska, czy Kubańczyk.
Koncert we Wrocławiu był pierwszą imprezą w ramach WINTER HIP HOP Festival Tour 2023. Publiczność mogła usłyszeć zarówno przedstawicieli nowej fali, jak i reprezentantów starej szkoły- prekursorów rodzimego rapu. Na wrocławskiej scenie w Hali Orbita zaprezentowali się Gibbs, Smolasty, Wac Toja, Afgan, Wiatr, Kubańczyk, Mr. Polska i B.R.O.
Kolejny koncert 25 lutego w Zielonej Górze, a ostatnia impreza w ramach Winter Hip Hop Festiwal 18 marca w Zgorzelcu.
Więcej o serii koncertów pod tym linkiem
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze